RAM1A23D25G
Mfr.Part #
RAM1A23D25G
Datasheet
RAM1A23D25G
Description
SSR ZC 230V 25A DC IP
Stock
494
Load Current :
25 A
Voltage - Input :
3 ~ 32VDC
Voltage - Load :
24 V ~ 265 V